Italux – kinkiety, które zmienią Twój dom

Pragniesz prostych i eleganckich opraw, które będą przyciągać wzrok swoim designem, ale również nie będą kosztowały majątku? Italux jest jednym z czołowych producentów w Polsce! Marka jest obecna na rynku od 1991 roku, a swoje początki opierała wyłącznie importując markowe włoskie lampy. Po nabyciu większego doświadczenia oraz wiedzy na temat oświetlenia firma rozrosła się, współpracując z ponad 1000 firmami i posiadając własne centrum logistyczne.

Lampy Italux to odpowiednie oświetlenie dla klientów, którzy szukają klasycznych lub nowoczesnych opraw. Oświetlenie tego producenta słynie z tego, że kinkiety Italux, lampy podłogowe czy wiszące, działają bezawaryjnie przez wiele lat. W razie potrzeby serwis pogwarancyjny firmy oferuje pomoc w naprawię, reklamacji czy wymianie.

Jakie kinkiety Italux są polecane?

Tworząc i projektując wnętrza, nie można zapomnieć o tak ważnym produkcie jak lampa. Oświetlenie buduje atmosferę jak i określony klimat pomieszczenia. Dzieki odpowiedniemu dobrania oświetlenia Italux można stworzyć aurę sprzyjającą odpoczynkowi bądź koncentracji na nauce lub pracy.

W ofercie internetowej Lajtit dostępny jest Italux kinkiet czarny Pareto. Jest on dedykowany do pomieszczeń w stylu pofabrycznym, industrialnym. Stworzony został z niepowtarzalnych elementów, które przypominają swoją konstrukcją rury gazowe, zaś na jednym z ich końców widnieje barometr. Italux kinkiety z linii Pareto ma elementy, które na co dzień spotykamy w instalacjach hydraulicznych.

Italux – kinkiety łazienkowe

Producent Italux słynie z niepowtarzalnych elementów oświetlenia, które charakteryzują się dekoracyjnymi, szklanymi kloszami lub pięknie zdobionymi kryształkami. Jakie oprawy ścienne wybrać do przestrzeni kąpielowej?

  • Przede wszystkim muszą to być lampy ścienne Italux o podwyższonej klasie ochronności, czyli IP44. Dzięki czemu będziemy mieć gwarancje wieloletniego działania oprawy nawet w wilgotnych warunkach.

Jakie kinkiety do łazienki są najchętniej wybierane?

Jednym z chętnie wybieranych modeli jest Kinkiet Italux Melvin, który charakteryzuje się prostym designem wprost stworzonym do modernistycznych wnętrz. Mleczny klosz świetnie rozproszy światło, które równomiernie rozłoży się w pomieszczeniu. Zaleca się stosowanie tej oprawy po obu bokach lustra, aby dobrze doświetlić twarz.

Kolejnym z topowych produktów jest kinkiet Italux nad lustro Nertus. Elegancka jak i wyrazista konstrukcja została doceniona przez duże grono klientów. Lampa ścienna idealnie wtopi się w całościową aranżację wnętrz, kiedy tylko zostanie zamontowana nad lustrem. Dzięki czemu zostanie wykorzystany jej potencjał.